Новости

16 января 2017 Г. 12:13
Топ-10 кращих ведучих Вінниці

  Наше агенство «Фонтан events» за свій багаторічний досвід в івент індустрії зібрала навколо себе справжню команду професіоналів. Це безумовно стосується не тільки ведучих, але і сценаристів, артистів, декораторів, технічного персоналу і багатьох інших. І ми з радістю готові ділитись своєю думкою про рейтинг професіоналів на ринку івент послуг, базуючись в першу чергу на своєму досвіді, думці і попиті зі сторони замовника, а також аналізуючи відгуки своїх колег.

 В цьому році ми вирішили зупинити свій вибір на рейтингу ведучих, так як цей сегмент послуг дуже великий. І не тільки замовникам іноді складно визначитись з вибором, але і самим ведучим складно зрозуміти на якому рівні роботи вони знаходяться.

Адже саме від роботи ведучого на площадці в більшій мірі залежить виконання всіх задумок організаторів і підсумкове враження замовника від проведеного заходу.

Тому що високий професіоналізм, яскрава харизма, вміння керувати заходом і емоціями людей, вивести свято на найвищий рівень так, щоб він назавжди запам’ятався замовнику і гостям – це і є принцип нашого вибору в рейтингу ведучих.

В Top10Vinnуtsia попали ведучі, найбільш відповідаючі цим вимогам. В Top10Vinnуtsia немає тих, для кого ця робота являється хобі. Справжні професіонали повинні жити в цій професії, слідкувати за вимогами ринку і швидко реагувати на них.

Зовсім не легко ведучим втриматись на піку популярності, коли навколо така велика конкуренція. І з честю витримати її можуть тільки найкращі!

Сьогодні для того, щоб бути затребуваним, потрібно бути також і впізнаваним, приймати участь в різноманітних телевізійних, рекламних, соціальних та інших проектах.

До того ж у веденні урочистих заходів є своя мода, і смакам замовників притаманно змінюватись, звідси і трапляється так, що якийсь формат або стиль ведення стає менш популярним, чим рік тому.

Можливо, таких рейтинг змусить передивитись деяких ведучих свою роботу, своє місце в цьому бізнесі і стане стимулом до їх професійного зростання. І потім чесність і відкритість у взаємовідносинах – стиль нашої роботи з усіма партерами, і це допомагає нам добиватись основної цілі - надавати замовнику послугу найвищого рівня. У Вінниці багато гідних ведучих, але нажаль наш Top10Vinnytsia вміщує лише десятку. Тим не менше, ми будемо щиро раді бачити в ньому нові обличчя.

Уже в кінці лютого ми представимо Вам кращих ведучих нашого міста 2016 року. Шоумени, які потраплять в наш топ найбільш яскраво і професійно проявили себе в минулому році. І ми з великою гордістю назвемо Вам їх імена, слідкуйте за оновленнями в пабліках на Facebook і Вконтакте.