Новости

1 июня 2016 Г. 12:22
Проведення відкриття клумби у вигляді смайлика у місті Вінниця!

   31 травня у Вінниці з’явилася ще одна об’ємна клумба – у вигляді смайлика.

   Почесне завдання проведення відкриття доручили Олександру Теренчуку, який виконав його на професійному рівні. Загалом спостерігали за цією радісною подією створенням клумби-символа міста декілька сотень глядачів.

    Вона розташована поблизу вказівника «Вінниця» поруч з набережною «Рошен». Цікаво те, що садили квіти дівчатка - фіналісти конкурсу «Міні-Міс Вінниця 2016 » разом з працівниками КП «Вінницязеленбуд. Загалом використали близько тисячі рослин.

   «Ми дуже вдячні, що можемо долучитися до висадження такої ексклюзивної клумби. Вінниця вже два роки поспіль визнається як найкраще місто для життя і ми хочемо, щоб дітки знали, що наше місто – місто усміхнених людей. Загалом сьогодні саджають квіти більше 30 дівчаток віком від 4 до 15 років.», – розповіла організатор конкурсу «Міні-Міс Вінниця» Лілія Поліщук.

 До цього дня у Вінниці було три об’ємні клумби – у вигляді черепахи, автомобіля та крокодила. Тепер біля центрального мосту з боку набережної з’явилася ще одна – «Смайлик», який є символом нашого міста.

Клумбу розмістили не далеко від світломузичного фонтану, поблизу проїжджої частини, щоб її могли спостерігати багато вінничан та гостей міста.