Новости

27 октября 2016 Г. 10:54
Організація та проведення «Vinnytsia Fashion Days 2016/17»
   22 та 23 жовтня відбувся десятий ювілейний сезон «Vinnytsia Fashion Days».
Яскравий модний захід, осіньо-зимовий показ Vinnytsia Fashion Days 2016/17. Асоціація дизайнерів міста при підтримці Сергея Кудлаєнка запрошували глядачів побачити останні модні тенденції. У вінницьких модників та модниць була можливість побачити яскраві та стильні образи від відомих та улюблених дизайнерів, але і познайомитись з дебютними фешн показами.
 
   Модний майданчик для глядачів Vinnytsia Fashion Days 2016/17 готував відомий шоу-мен, актор та ведучий Олександр Теренчук. Поки дизайнери готували свої моделі для показу, команда агенства «Фонтан» в «Люди Fusion Place» (ТЦ «Мегамолл», 3-й поверх) споруджувала подіум для дефіле, готовала професійне світло та звук, фото та видеозйомку, та зал для гладачів.
«Оскільки у нас в місті немає підходящого місця для таких яскравих шоу, організатори Вінницьких днів моди кожного року підшуковують більш-менш зручний варіант залу для фешн показів. За всю історію фестивалю моди, саме в цьому році нам вдалось створити найбільш вдалу команду професіоналів, яка робить все, щоб модні покази були максимально зручними як для дизайнерів, так і для поціновувачів моди» - говорить Саша Теренчук. «Саме вінницькі дизайнери, дебютанти – всі бажають із свого дефіле створити яскраве шоу, свято для своїх друзів, клієнтів, гостей. Хтось для ефектності запрошує на дефилі зірок естради, хтось музичні колективи. Всі стараються показати вищий клас. Наша команда зробила все, щоб це було незабутньо» - переконував шоу-мен.
 
  Однією із родзинок другого дня показів був вихід співачки з унікальним голосом Тоні Матвієнко, яка нікого не залишила байдужим у залі та всі були неймовіно раді її бачити.
2 дні головної фешн події нашого міста, пройшли на вищому рівні. Це було яскраво, стильно, професійно!